GENEREL KONTAKT

SHOWROOM - København

Normann Copenhagen
Østerbrogade 70
2100 København Ø

showroom@normann-copenhagen.com
Telefon: +45 35 27 05 40

(Se åbningstider her)

 

SHOWROOM - Stockholm

Normann Copenhagen Showroom
Hornsgatan 112
117 26 Stockholm

linus@normann-copenhagen.com

Åbningstider: Mandag til fredag: 10.00-16.00
Øvrige åbningstider efter aftale.

 

SHOWROOM - Oslo

Normann Copenhagen Showroom
Akersgata 7 
0158 Oslo

Kenn@normann-copenhagen.com

Carina@normann-copenhagen.com

Åbningstider: Efter aftale.


ONLINE SHOP - KUNDESERVICE

shop@normann-copenhagen.com
Telefon: +45 35 27 05 35

WHOLESALE - KUNDESERVICE

customerservice@normann-copenhagen.com
Telefon: +45 35 55 44 59

 

PR & KOMMUNIKATION

Vibe Høst
PR & Communication Manager
vibe@normann-copenhagen.com
Telefon: +45 35 27 05 32

REGNSKAB

Morten Toft - CFO
morten@normann-copenhagen.com
Telefon: +45 35 27 05 26

 

DESIGN

Poul Madsen
poul@normann-copenhagen.com
Telefon: +45 35 27 05 21
Mobil: +45 26 73 30 59
Send venligst dit designforslag som PDF.


Kontakt os mandag – fredag mellem kl. 09.00 og 17.00.